Krepšinio namų apdovanojimuose“ – laurai klaipėdiečiams

Kaune vykusių „Krepšinio namų apdovanojimų“ ceremonijos metu Klaipėdos miesto vardas skambėjo daugybę kartų ir mūsų krepšinio atstovai susižėrė šūsnį garbingų apdovanojimų.

Prizu už viso gyvenimo nuopelnus krepšiniui buvo apdovanotas Klaipėdoje krepšinio pagrindus įgijęs ir čia augęs Modestas Paulauskas.

„Visas mano gyvenimas ir buvo krepšinis. Nuo šešerių metukų sportavo. Greitai, už porą mėnesių, man bus 75-eri. Tiesa, dabar nebesportuoju, bet gyvenu krepšiniu. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje krepšinis yra sporto šaka nr. 1 ir linkiu, kad taip ir liktų. Džiaugiuosi, kad krepšinio bendruomenė mane prisiminė. Stengsiuosi iki paskutinio kvapo būti su krepšiniu“, – kalbėjo M. Paulauskas.

Jis ne kartą yra sakęs, kad būtent Klaipėda ji išugdė krepšininku.

„Juk šiame mieste buvo iškovotos mano pirmosios pergalės, taip pat juk, atstovaudamas Klaipėdos „Maisto“ vyrų komandai, iškovojau pirmąjį Lietuvos suaugusiųjų čempiono titulą. Esu labai dėkingas Klaipėdos miestui už suteiktas pamokas, puikius vaikystės metus ir neįkainojamą patirtį. Mokiausi tuometinėje pirmojoje vidurinėje mokykloje, kuri vėliau buvo pavadinta Kristijono Donelaičio mokykla, o dabar – Vytauto Didžiojo gimnazija. Šioje mokykloje dienas leidau iki 17 metų. Nuolat su draugais po pamokų skubėdavome į sporto salę ir ten bumbsendavome krepšinio kamuolį. Pavasarį ir vasarą mokyklos kiemas knibždėdavo nuo mokinių gausos, kadangi pradėdavo veikti vienintelis po atviru dangumi įrengtas Donelaičio baseinas. Treniruodavosi plaukikai, vandensvydininkai… Tiesiog pavasarį baseiną išvalydavo, išrinkdavo lapus, prileisdavo vandens ir visi su malonumu plaukiodavome. Buvo nuostabūs laikai… Vėliau baseiną po atviru dangumi uždarė ir įrengė uždarą baseiną. Yra likę labai daug vaikystės prisiminimų, susijusių su Klaipėda. Tai mano širdies miestas“, – „Vakarų ekspresui“ akcentavo M. Paulauskas.

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos treneris Vilius Stanišauskas buvo pripažintas geriausiu metų jaunimo treneriu. Jis šiemet su Lietuvos U16 merginų rinktine iškovojo Europos vicečempionų laurus.

„Čia važiuodamas nesitikėjau gauti apdovanojimą, atvirai pasakius, net nežinojau, kad yra tokia nominacija. Buvo netikėta. Įvertinimas labai malonus, džiaugiuosi“,

Būtent šio Klaipėdos krepšinio specialisto treniruojama rinktinė išrinkta geriausia metų rinktine, o šios rinktinės lyderė, buvusi Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos narė Justė Veronika Jocytė (gruodžio mėnesį išvyko į Prancūziją) pripažinta geriausia Lietuvos jaunąja (U16) krepšininke.

Renginio metu buvo apdovanotos ir geriausios krepšinio mokyklos, kurių reitingą lėmė mokyklų ir jų auklėtinių pasiekimai. Geriausia tarp vaikinų pripažinta Vlado Knašiaus krepšinio mokykla.

Parašykite komentarą