Mokyklos komandos

Krepšinio komanda yra tarsi penki pirštai ant tavo rankos. Jei galite juos visus suburti, turite kumštį, taip mes įsivaizduojame komandos stiprybę.

Mokyklos Auklėtiniai

Mokyklos auklėtiniai yra pelnę aukščiausius pasaulio krepšinio apdovanojimus, pasipuošę olimpiadų, pasaulio ar Europos čempionatų medaliais, gynę ar dabar ginantys Lietuvos garbę būdami Lietuvos rinktinės nariai.

Arvydas Macijauskas

Arvydas Macijauskas pradėjo lankyti krepšinio treniruotes nuo 9 metų. Žaidė jaunių, jaunimo rinktinėse, „Neptūno“ krepšinio klube žaidė iki 20 metų. Arvydas tikslingai pasirinko krepšinį, nuo mažens svajojo būti geriausiu krepšininku.

Iš kitų vaikų Arvydas išsiskyrė beprotišku darbštumu, tikslo siekimu, taip pat aštriu liežuviu. Dar būdamas septintoje klasėje pareiškė, kad žais NBA. Arvydas buvo neeilinė asmenybė, negalėdavo nusileisti nė vienam, įžeidusiam jį. Taip jis elgėsi ir gyvenime, ir krepšinio aikštelėje.

Eurelijus Žukauskas

Eurelijus Žukauskas – V. Knašiaus mokyklos auklėtinis, dviejų olimpiadų bronzos medalio laimėtojas, Europos čempionas, Eurolygos čempionas, Europos taurės laimėtojas, triskart LKL čempionas.

Modestas Paulauskas

Modestą ne aš atvedžiau į krepšinio aikštelę,- pasakojo V. Knašius. – Jis pats atėjo. Ilgai žiūrėjęs žaidimo, pasiprašė „Treneri, priimkit, noriu treniruotis“. Man atrodė – vaikas menkesnio išsivystymo, tad vis nesiryžau priimti jo į grupę, kurioje treniravosi vyresni berniukai. Bet būta atkaklaus. Ir viena treniruotė nulėmė…1956 metų rudenį nedidukas, šviesiaplaukis berniukas peržengė Klaipėdos mokyklos internato slenkstį.

Saulius Štombergas

Saulius Štombergas – V. Knašiaus mokyklos auklėtinis, dviejų olimpiadų bronzos medalio laimėtojas, Europos čempionas, Eurolygos čempionas, FIBA Europos lygos čempionas, keturiskart LKL čempionas.

Tomas Delininkaitis

Tomą treniravau nuo trečios klasės. Nereikėjo įkalbinėti lankyti treniruotes, pats labai norėjo žaisti krepšinį. Greitai pastebėjau, kad gabus žaidėjas: parodai kokį veiksmą, pratimą, iškart tiksliai pakartoja ir padaro tai net geriau už trenerį. Pradėjau visiems sakyti, kad turiu talentingą vaiką. Iš mažens matėsi, kad tai talentas. Charakteris nebuvo sunkus, neturėjau jokių problemų dėl elgesio, vėlavimo, nelankymo. Šeimoje buvo gražiai auklėjamas: tvarkingas, sąžiningas, nėjo šunkeliais.

BĮ Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokykla

Dubysos g. 10/2 LT-93231 Klaipėda
tel. (8 46) 411013 
Mob. tel. 8 699 86 199
Faks. (8 46) 485073
El. paštas: info@klaipedoskrepsinis.lt
Įstaigos kodas 190457882