Mokyklos veikla

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla – tai gilias krepšinio tradicijas turinti krepšinio mokykla, išugdžiusi daug garsių krepšininkų, kurie yra pelnę aukščiausius pasaulio krepšinio apdovanojimus, pasipuošę olimpiadų, pasaulio ar Europos čempionatų medaliais, gynę ar dabar ginantys Lietuvos garbę būdami Lietuvos rinktinės nariai.

Mokyklos pagrindinė funkcija yra krepšinio sporto šakos pagalba teikti neformalaus švietimo ir ugdymo paslaugą Klaipėdos miesto vaikams.

Priėmimas į mokyklą

Į Vlado Knašiaus krepšinio mokyklą vaikai priimami nuo 5 iki 19 metų. Formuojamos visų amžiaus grupių komandos. Taip pat yra galimybė lankyti krepšinio treniruotes vaikams turintiems negalią.

Detalesnė informacija dėl priėmimo info@klaipedoskrepsinis.lt arba telefonu 846411013

 

Mūsų tikslas

Į sportą įtraukti kuo daugiau uostamiesčio vaikų, atitraukti moksleivius nuo kompiuterių ir TV ekranų, kad jie užaugtų sveiki, tvirti ir aktyvūs klaipėdiečiai bei duotų kuo didesnę pridėtinę vertę mūsų šaliai bei miestui. V. Knašiaus krepšinio mokyklos treneriai rengia įdomias ir atraktyvias treniruotes, auklėtiniams sudaromos sąlygos dalyvauti varžybose, vasaros stovyklose, mokyklos rengiamose šventėse ir renginiuose.

Mes užtikriname

Prieinamumą lankyti krepšinio treniruotes visiems norintiems. Kvalifikuotų ir profesionalių trenerių pagalba, vaikai išmoksta atkakliai siekti tikslo, laimėti ar pralaimėti sąžiningoje kovoje, gerbti komandos draugus, trenerius, tobulėti individualiai, ugdo kantrybę ir pasitikėjimą savimi, atsakomybės jausmą. Vieningo ir profesionalaus mokyklos trenerių kolektyvo dėka metai iš metų ir karta iš kartos yra išlaikoma aukštai pakelta rezultatų kartelę.

Mokyklos administracija